Trezor Black Friday [WYPRZEDAŻ] do 30% taniej

W ten Black Friday skup się na bezpieczeństwie, korzystając ze zniżek na wszystkie akcesoria w sklepie Trezor.

Od 22 do 29 listopada ceny portfeli Trezor są obniżone w całym sklepie nawet o 30%.

Black Friday z Trezorem – dla chętnych

W ramach Czarnego Piątku Trezor oferuje zniżki na sprzęt do portfela

Model Pierwszy (-30%)

i

Model T (-15%).

Jeśli ustalisz ceny w dolarach amerykańskich, możesz uzyskać lepsze ceny. Model T obniżony o 15% z 262,80 € na 223,32 € Cena Modelu 1 została obniżona o 30% z 82,80 € do 57,96 €. Oprogramowanie Trezora ma otwarte źródło i może być sprawdzane i ulepszane przez każdego.

Trezor Model One Black Friday

Portfel Trezor Model One do przechowywania w niskiej temperaturze został zaprojektowany tak, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoim monetom.

Bezpiecznie przechowuj i chroń swoje klucze, hasła, informacje finansowe i inne poufne dane w pierwszym na świecie sprzętowym portfelu kryptowalutowym. Trezor Model One black friday 2022

 • Dane techniczne:
 • Micro USB
 • obsługuje 1289 monet i tokenów
 • 12g
 • procesor ARM 120 MHz (Cortex M3)
 • ekran OLED 128 x 64
 • Czarno-biały ekran
 • Sterowanie za pomocą 2 przycisków

Kupując Nano X poprzez link do oficjalnej strony, otrzymujesz 30% zniżki.

Trezor Model T Czarny Piątek

Trezor Model T black friday 2022 Funkcje i konstrukcja Trezora Model T zapewniają, że Twoje zasoby są zawsze bezpieczne. Ekran dotykowy zapewnia bezproblemową obsługę i wyjątkową szybkość reakcji urządzenia podczas zarządzania Twoimi kryptowalutami. Dzięki Trezorowi Twoje klucze nigdy nie opuszczają urządzenia, co chroni je przed zagrożeniami internetowymi. Specyfikacja:

 • USB-C
 • Obsługuje 1456 monet i żetonów
 • 22g
 • procesor ARM 186 MHz (Cortex-M4)
 • kolorowy ekran LCD o rozdzielczości 240 x 240 px
 • Gniazdo kart SD
 • Sterowanie – wyświetlacz dotykowy

Kupując Trezor Model T przez link na oficjalnej stronie, otrzymujesz 15% zniżki.

Możesz otrzymać zniżkę na Cryptotag Zeus – metalowy system przechowywania

cryptotag zeus

Chroń swoją odbudowywaną tarczę za pomocą tego niemal niezniszczalnego tytanowego systemu podtrzymującego o grubości 6 mm.

Dzięki nowemu systemowi wiercenia numerów możesz w łatwy sposób zapisać do 24 słów odzyskiwania BIP39, które utworzą kopię zapasową Twojego portfela sprzętowego kryptowalut w ciągu pięciu minut i HODL- quietly forever.

Cryptotag Zeus obniżony o 15% z 126 € na 107.04 €

Cryptotag Zeus to najnowsze tytanowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych firmy Cryptotag, zaprojektowane w celu ochrony Twoich nasion do odzyskiwania danych przed uszkodzeniem. W prosty sposób zapisz do 24 słów kluczowych zgodnych z BIP39 i zabezpiecz kopię zapasową klucza prywatnego swojego portfela sprzętowego.

Tytanowy Zeus o grubości 6 mm, nieprzenikniony i wodoodporny, jest odporny na temperatury do 3050 °F (1667 °C) i na wszystkie rodzaje testów wysokociśnieniowych, w tym na młoty pneumatyczne.

Kupując Cryptotag Zeus za pośrednictwem linku do oficjalnej strony, otrzymujesz 15% zniżkę z okazji Czarnego Piątku.

Wniosek

Trezor to pierwszy portfel sprzętowy na rynku, który ma już długą historię i reputację. Do tej pory nie wiadomo o żadnych włamaniach ani lukach w zabezpieczeniach.

W bieżącym tygodniu za każdy zakup portfela otrzymasz od 15 do 30% zniżki, w zależności od wybranego portfela lub akcesoriów.

Myślisz, że warto? Bądźmy szybcy, oferta jest ważna przez krótki czas!

Trezor wyprzedaż w Black Friday

Zyskaj do 30% zniżki przy zakupie najpopularniejszych portfeli!

Trezor Wallet Black friday

Przejdź do Sklepu Trezor “

Chcesz wiedzieć, który portfel jest idealny dla Twoich potrzeb? W naszym zestawieniu portfeli sprzętowych porówn aliśmy najlepsze z nich dostępne na rynku. Zwycięzcą testu z doskonałym wynikiem jest Ledger Nano X.

Marcin Woźniak

dla autora Marcin Woźniak

Marcin po raz pierwszy usłyszał o blockchainie i bitcoinie w 2018 roku i od razu się w nie wciągnął. Uwielbia wszystko, co ma związek z innowacjami technologicznymi i cyfryzacją finansów. Marcin jest podekscytowany tym, jak blockchain zmieni świat i nie może się doczekać, aby stać się jego częścią!

Leave a Comment