Skilling opinie i recenzje ☑️ Zalety i wady handlu na platformie

Jeśli szukasz miejsca do zawierania transakcji, Skilling opinie i szczegółowa recenzja przedstawią ci właśnie to. Po szczegółowym przetestowaniu Skillinga, dzielimy się naszą recenzją i opinią na temat Skillinga. Jako w pełni regulowany broker, Skilling gwarantuje całkowitą przejrzystość od momentu wpłaty, poprzez transakcję, aż do wypłaty. Umiejętności umożliwiają każdemu zainteresowanemu rynkami finansowymi dostęp i wykorzystanie ich pełnego potencjału.

Co nam się podobało w Skilling

 • Umiejętność kopiowania zyskownych marketerów
 • Bezproblemowe transakcje z bułgarskimi kontami bankowymi i kartami
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs
 • Szeroki wybór narzędzi
 • Regulowane przez UE

Co nam się nie podobało w Skillingu

 • Klienci z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Australii nie są akceptowani
 • Brak PayPal jako metody wpłaty

Jeśli szukasz platformy transakcyjnej, która akceptuje PayPal jako metodę wpłat i wypłat, sprawdź opinie i recenzję eToro.


eToro-Icon

Ocena:

9.1

Maks. dźwignia 30:1
Opłaty depozytowe Brak; Minimalna wpłata 100 USD / EUR
Opłaty transakcyjne Akcje 0%, Crypto CFD 1%
Licencje CySEC, FSA
Kryptowaluty 51+ BTC-Coin-IconETH-Coin-IconMIOTA-IconBCH-IconRipple-IconDASH-IconEOS-IconLTC-IconNEO-IconXLM-IconZEC-IconEthereum-Classic-IconTezosMoneroCosmosVechainUniswap
Metody płatności SEPA, VISA, MasterCard, Trustly, Skrill, Neteller, Klarna, Swish
Liczba użytkowników 300.000+

Bezpieczeństwo

Opłaty

Wybór kryptowalutRejestracja »

76% kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą.


Dla umiejętności

Skilling to rozwijająca się firma fintech należąca do Skandynawów. Od 2016 roku oferuje platformę opracowaną przez ekspertów z branży i ekspertów technologicznych z jasnym celem: uczynić handel prostym i dostępnym dla wszystkich w przejrzystym i bezpiecznym środowisku. Stworzony przez innowatorów technologii dla traderów, przez miłośników finansów i technologii. Zespół kierowniczy Skillinga jest osobiście zaangażowany w budowanie silnej społeczności handlowej w całej Europie i na świecie.

Skilling to broker, który robi dobre pierwsze wrażenie swoją wysoką przejrzystością. Wydaje się, że chce opowiedzieć swoją historię w sposób ciekawy i niekonwencjonalny. Kiedy wejdziesz na stronę internetową Skillinga w sekcji “O nas”, zauważysz, że jest ona wypełniona nazwiskami i zdjęciami osób, które tam pracują. Zwiększa to ogólny poziom przejrzystości. Odnieśliśmy wrażenie, że Skilling chce od samego początku budować silne poczucie zaufania ze swoimi klientami.

Dla kogo przeznaczony jest broker?

Jako dobrze uregulowany broker, Skilling może być niezawodnym partnerem dla każdego. Stwierdziliśmy, że doświadczeni traderzy mogą korzystać z wszechstronnych narzędzi Skillinga do przeprowadzania eksploracyjnej analizy technicznej. Mogą również wykorzystać ponad 900 instrumentów do dywersyfikacji swoich strategii poprzez zdobycie ekspozycji na różne rynki.

Nowicjusze w świecie tradingu mogą rozpocząć swoją podróż od skorzystania z doskonałych warunków handlowych na wielu platformach Skillinga, w tym Skilling Trader, cTrader i MetaTrader 4. Mogą też skorzystać z opcji Copy Tradingu Skillinga, znanego również jako social trading. Pozwala na kopiowanie transakcji wykonywanych przez bardziej doświadczonych traderów. Strona jest dobrze zorganizowana i łatwa w nawigacji, a większość danych jest pogrupowana w kilka głównych kategorii. Nawet początkujący inwestorzy mogą z łatwością korzystać z serwisu, ponieważ dostęp do większości pozycji wymaga zaledwie kilku kliknięć.

Dostępne rynki

interfejs handlowy skilling

Skilling oferuje wybór trzech platform trans akcyjnych (Skilling trader, cTrader, MT4) oraz zespół obsługi klienta. Broker posiada zrównoważoną ofertę handlową obejmującą ponad 900 zbywalnych kontraktów CFD, w tym pary walutowe, akcje, popularne towary i indeksy światowe. Skilling oferuje również jedną z najbogatszych ofert Crypto CFD na rynku, z ultraszybkim czasem realizacji zleceń (poniżej 5ms).

Poziom bezpieczeństwa

Klienci z krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) mogą cieszyć się najwyższym poziomem bezpieczeństwa oferowanym przez firmę dzięki temu, że Skilling Limited jest regulowany przez CySEC. Z drugiej strony, FSA zapewnia słabsze i luźniejsze ramy prawne, przez co Skilling Seychelles Limited jest mniej bezpieczny.

Regulacje offshore obejmują najważniejsze kwestie, takie jak przechowywanie funduszy klientów na oddzielnych kontach i zapewnienie ochrony przed ujemnym saldem. Nie ma jednak systemu rekompensat, a dźwignia finansowa wszystkich aktywów jest dość wysoka. Większa dźwignia finansowa zwiększa ryzyko, na jakie narażeni są inwestorzy w związku z niekorzystnymi zmianami cen.

W testach stabilności i przejrzystości w kategorii “Wiarygodność” skupiliśmy się na tym, jak długo broker działa, jak duża jest jego firma i jak łatwo dostępne są informacje. Firma Skilling otrzymała średnią ocenę, ponieważ wszystkie istotne informacje były łatwo dostępne na jej stronie internetowej. Firma została założona 6 lat temu i zatrudnia ponad 70 osób.

Metody płatności

Minimalny depozyt na platformie wynosi 100 euro, a do wpłaty możesz użyć następujących metod

UE Waluty Minimalna wpłata Dotychczasowa kwota wypłaty Opłaty Czas wpłaty/wypłaty
Przelew bankowy USD, EUR, GBP, SEK, NOK 100 50 0 2-7 dni
VISAMasterCard USD, EUR, GBP 100 50 0 natychmiast / 1 dzień
Trustly USD, EUR, GBP, NOK, SEK 100 50 0 natychmiast / 1 dzień
Skrill USD, EUR, GBP 100 50 0%-2.9% natychmiast / 1 dzień
Neteller USD, EUR, GBP 100 50 0%-2.9% natychmiast / 1 dzień
klarna EUR 100 50 0 natychmiast / 1 dzień
Swish SEK 1000 500 0 natychmiast / 1 dzień

Opłaty transakcyjne

Towary CFD 6
Mnożnik CYSEC FSA
10:1 Zaczyna się od dynamiki 200:1
Spread 0,02% Spready dla towarów miękkich zaczynają się od 0,7%

Kryptowaluta CFD 57
Mnożnik CYSEC FSA
2:1 50:1 do 1 000 dolarów. Ponad 1000 dolarów 5:1
Spread od 0,001% (0,5% dla BTC) Niższe dla innych kryptowalut
Opłata handlowa od 0,1% (dla BTC Premium)

W jakich regionach działa Skilling

Europa ✔️
UK
USA
Asia ✔️
Inne kraje nie przyjmujące klientów: Australia, Nowa Zelandia, Kanada, Japonia

Zalety i wady

Skilling oferuje szeroki zakres narzędzi handlowych i rozwiązań technicznych do prowadzenia transakcji o niskim ryzyku. Zauważyliśmy, że mają świetną ofertę platform transakcyjnych i zaawansowanych narzędzi badawczych oraz łatwe otwieranie rachunków. Po negatywnej stronie jest brak rachunków w różnych walutach, więc mogą obowiązywać opłaty za finansowanie, brak edukacji, a także oferta międzynarodowa różniąca się od tej regulowanej przez UE.

Zalety

 • Łatwe w użyciu platformy i odpowiednie dla początkujących
 • Szeroki wybór instrumentów, w tym Forex i CFD
 • Dobra obsługa klienta
 • Wysoce chronione i regulowane

Wady

 • Brak kont w różnych walutach
 • Handlowcy z USA, Wielkiej Brytanii i Australii nie są dopuszczeni

Rodzaje kont

Skilling oferuje dwa główne typy kont: Standard i Premium Oba rodzaje kont są dostępne niezależnie od wybranej platformy transakcyjnej. Scalping jest dozwolony, a oba typy kont mają ochronę przed ujemnym saldem. Możesz również posiadać konto korporacyjne, konto bez możliwości zamiany i konto bez dźwigni.

Standard

Standardowe konto Skillinga jest idealne dla prawie każdego. Jest to rachunek bez opłat, dostępny w Skilling Trader i Skilling cTrader, ze spreadami 0,7 pipsa. Minimalny depozyt wynosi 100 USD, a dźwignia dla klientów detalicznych wynosi do 1:30 w przypadku licencji CySEC i do 1:500 w przypadku licencji FSA.

Premium

Konto premium Skillinga różni się od konta standardowego przede wszystkim spreadami (0,1) oraz tym, że wiąże się z niską prowizją na podstawie wolumenu. Ze względu na niskie spready, depozyt początkowy jest wyższy (5 000 EUR) lub jego równowartość w Twojej lokalnej walucie. Konto premium Skilling jest dostępne na platformach transakcyjnych Skilling Trader, Skilling cTrader i MT4.

Konto korporacyjne

Konto Korporacyjne Skilling zostanie otwarte w imieniu osoby prawnej, a następnie skategoryzowane zgodnie z kryteriami typów kont określonymi powyżej. To znaczy, że może to być konto standardowe, premium lub MT4. Rachunki korporacyjne podlegające regulacji CySEC również mogą ubiegać się o status profesjonalisty.

Rodzaje platform transakcyjnych

 

skilling trader

MetaTrader4 (MT4)

MT4 oferuje ponad 200 instrumentów, a także szybką realizację zleceń, doradców ekspertów (EA) do handlu automatycznego oraz wiele narzędzi do tworzenia wykresów, w tym 2 000 wskaźników, które można dostosować do własnych potrzeb. MetaTrader 4 to najpopularniejsza platforma transakcyjna na rynku, która zaspokoi potrzeby zarówno początkujących, jak i doświadczonych inwestorów. Używanie MT4 z Skillingiem jest bardzo proste. Możesz wybrać opcję handlu poprzez wersję internetową lub pobrać platformę MT4 bezpośrednio ze strony Skilling. Jeśli wolisz handlować za pośrednictwem telefonu komórkowego, wystarczy pobrać oficjalną aplikację MT4 i połączyć z nią swoje konto MT4 w serwisie Skilling.

Skilling Trader

Wewnętrzna platforma Skillinga zawiera wiele wskaźników, w tym takie opcje jak średnia krocząca i MACD, które pozwalają na wygodną analizę techniczną. Dostępnych jest również wiele stylów wykresów, które można dostosować do preferencji wizualnych inwestora, a także pełne zarządzanie zleceniami z dostępem do poprzednich transakcji, salda rachunku i historii wypłat brokerskich. Szczególnie przydatną funkcją jest możliwość analizowania historycznych wzorców handlowych w odniesieniu do innych portfeli. Analizując dane historyczne, traderzy mogą tworzyć lepsze prognozy, np. 5, 7 lub 10-dniowe. W porównaniu z innymi rozwiązaniami inwestorzy mają szybszy dostęp do danych, więcej elementów do dostosowania, szereg filtrów i funkcję “Badania rynków”, co pomaga klientom szybko znaleźć właściwe transakcje. Dzięki formatowi opartemu na przeglądarce internetowej, platforma transakcyjna Skillinga jest dostępna we wszystkich głównych przeglądarkach. Działa również na urządzeniach mobilnych dzięki dedykowanym aplikacjom na systemy iOS i Android.

cTrader

cTrader to zaawansowana platforma zaprojektowana tak, by spełniała potrzeby zarówno początkujących, jak i doświadczonych inwestorów. Zapewnia szybkie wprowadzanie i wykonywanie zleceń, zaawansowane narzędzia do tworzenia wykresów, typy zleceń, ceny drugiego poziomu i wiele innych. Ponadto posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, a klienci mogą inwestować za pośrednictwem przeglądarki internetowej, telefonu komórkowego lub pobierając oprogramowanie ze strony internetowej brokera. W porównaniu z MT4, cTrader oferuje trzy różne poziomy głębokości rynku, podczas gdy MT4 ma tylko jeden.

Skilling Copy

Jest to serwis transakcyjny typu copy i social trading z ponad 1000 strategii dostępnych dla użytkowników. Copy trading działa w ten sposób, że początkujący inwestorzy mogą odzwierciedlać pozycje odnoszących sukcesy inwestorów. W zamian za swoje wysiłki dostawca strategii otrzymuje niewielkie wynagrodzenie. System jest oparty na stronie internetowej i zintegrowany z platformą cTrader, a dogłębne statystyki wyników są dostępne, aby pomóc klientom w prowadzeniu badań. Użytkownicy mogą przeglądać historię dostawców strategii, a także ich wyniki i styl handlowy.

Obsługa klienta

Obsługa klienta Skillinga jest dostępna od poniedziałku do piątku, między 04:00 a 22:00 CET, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania za pośrednictwem czatu na żywo, telefonu lub poczty elektronicznej. Wszyscy handlowcy Skilling mają przydzielonego osobistego menedżera, z którym mogą się kontaktować bezpośrednio, jeśli potrzebują wsparcia lub mają jakiekolwiek pytania. Możesz odwiedzić dział pomocy Skilling, gdzie zazwyczaj znajdziesz odpowiedzi na wiele najczęściej zadawanych pytań. aby skontaktować się zzespołem wsparcia, możesz użyć: email: support@skilling.com Tel: +357 22 276710

Licencje i regulacje

Skilling Ltd posiada licencję na prowadzenie działalności w Unii Europejskiej wydaną przez CYSEC (Cypr) o numerze 357/18 62

Biura i informacje ogólne

Zespół, którego siedziby znajdują się na Cyprze, Malcie i w Hiszpanii, pracuje bez wytchnienia, aby zaprojektować, rozwinąć i udoskonalić unikalną platformę transakcyjną. Celem jest zapewnienie niezrównanego doświadczenia klientom, którzy czują się komfortowo, dokonując transakcji w bezpiecznym i przejrzystym środowisku. Założyciele. Kierują się wspólną wizją uwolnienia potencjału światowych rynków finansowych dla wszystkich, którzy interesują się rynkami finansowymi.

Otwierane przez 2016 Oficjalna strona www.skilling.com
Oficjalna premiera 2019 Liczba pracowników 70+
Grupa Skilling, biura Cypr Siedziba główna 62 Athalassas Avenue, 2nd Floor, Strovolos, CY-2012, Nikozja
Hiszpania Biuro Administracyjne Avda. Ricardo Soriano 19, 3A, 29601 Marbella, Malaga Hiszpania.
Malta Biuro Administracyjne 13, Baysteps Mansions, Triq C Alfred Gauci, St Julians STJ 1181, Malta

Jak oceniamy platformy transakcyjne?

Kompleksowy proces oceny Bitcoin Capital ocenia i szereguje platformy i firmy, które umożliwiają bułgarskim klientom kupno i/lub sprzedaż kryptowalut lub akcji. Naszym celem jest dostarczenie niezależnej oceny usługodawców, aby pomóc Ci w podjęciu rozsądnej i świadomej decyzji, którzy z nich najlepiej spełnią Twoje potrzeby.

Zbieramy dane bezpośrednio od dostawców za pomocą szczegółowych kwestionariuszy oraz przeprowadzamy testy i obserwacje z pierwszej ręki.

Odpowiedzi na pytania zawarte w kwestionariuszu, połączone z rozmowami z pracownikami dostawców i praktycznymi badaniami prowadzonymi przez naszych specjalistów, stanowią podstawę naszego autorskiego procesu oceny, w którym każdy dostawca jest oceniany pod kątem ponad 20 czynników. W rezultacie otrzymujemy oceny w postaci gwiazdek od słabej 1 do doskonałej 10. Oceny są zaokrąglone do najbliższej liczby całkowitej.

Opinie o skillingach – czy to właściwy wybór?

Z recenzji Skillinga wynika, że dla inwestorów kryptowalutowych, którzy chcą śledzić ruchy poważnych inwestorów kryptowalutowych, platforma społecznościowa eToro jest atrakcyjną propozycją. Mając do dyspozycji ponad 57 kryptowalut, Skilling ma większy wybór niż niektórzy inni brokerzy. Ten broker online jest jednym z naszych pierwszych wyborów, jeśli chodzi o platformę transakcyjną.

Dotyczy to zwłaszcza nowych traderów, którzy nie są jeszcze dobrze zorientowani w technicznych aspektach platform transakcyjnych. Wśród zasobów strony znajduje się Akademia Skilling, która wprowadza nowych inwestorów w koncepcję handlu kontraktami CFD i forex. Broker z siedzibą na Cyprze oferuje inwestorom dostęp do ponad 4500 rynków, w tym 300 największych na świecie giełd akcji, towarów, indeksów i bitcoinów.

Platforma transakcyjna jest w pełni internetowa i kompatybilna z systemami operacyjnymi Windows, Mac OS, iOS i Android. Uważamy, że Skilling jest świetną platformą transakcyjną. Co to oznacza? Oznacza to, że jest łatwy w nawigacji, co jest szczególnie pomocne dla tych, którzy dopiero zaczynają inwestować lub handlować online. Rozwój platformy odbywa się na naszych oczach i Skilling nie zamierza na tym poprzestać.


eToro-Icon

Ocena:

9.1

Maks. dźwignia 30:1
Opłaty depozytowe Brak; Minimalna wpłata 100 USD / EUR
Opłaty transakcyjne Akcje 0%, Crypto CFD 1%
Licencje CySEC, FSA
Kryptowaluty 51+ BTC-Coin-IconETH-Coin-IconMIOTA-IconBCH-IconRipple-IconDASH-IconEOS-IconLTC-IconNEO-IconXLM-IconZEC-IconEthereum-Classic-IconTezosMoneroCosmosVechainUniswap
Metody płatności SEPA, VISA, MasterCard, Trustly, Skrill, Neteller, Klarna, Swish
Liczba użytkowników 300.000+

Bezpieczeństwo

Opłaty

Wybór kryptowalutRejestracja »

76% kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD z tym dostawcą.


Dean Dec

dla autora Dean Dec

Po raz pierwszy zetknął się z kryptowalutami na początku 2017 roku i od tego czasu jest zafascynowany technologią i możliwymi globalnymi problemami, które może rozwiązać. Rewolucyjny potencjał technologii blockchain ekscytował go i przyczynił się do jego zawodowego skupienia na digitalizacji i bitcoinie.