Kontakt

Kontakt

E-mail: business (at) kryptoinvest . pl

Jesteśmy tu z dwóch powodów:

  • Wierzymy, że każdy zasługuje na wolność w finansach osobistych, a dzięki bitcoinowi i odpowiedniej świadomości, jak z nim pracować – jest to osiągalne.
  • Chcemy, aby bitcoin i kryptowaluty były cenione jako technologie finansowe o wspaniałych właściwościach, a nie jako sposób na wzbogacenie się.

Stworzyliśmy Krypto Invest, aby dać początkującym możliwość wejścia w świat kryptowalut.

Zapewniamy szkolenia i zasoby na temat działania tych walut cyfrowych oraz pomagamy ludziom rozpocząć kupowanie, handlowanie i używanie kryptowalut. Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do wolności finansowej, a dzięki bitcoinowi i leżącej u jego podstaw technologii – blockchain – jest to osiągalne bardziej niż kiedykolwiek.

Tworzymy bezstronne recenzje, przeglądy i porównania najlepszych dostawców usług transakcyjnych, giełd kryptowalut i portfeli kryptowalutowych, aby pomóc początkującym w rozpoczęciu działalności w tej nowej, ekscytującej przestrzeni. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w branży finansowej jesteśmy dobrze przygotowani, aby poprowadzić Cię przez pierwsze kroki w kryptowalutach. Przyłącz się do społeczności Krypto Invest!

Jesteśmy dumnymi partnerami niektórych z tych narzędzi, co oznacza, że jeśli klikniesz łącze do narzędzia i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Nasze rekomendacje opierają się na doświadczeniu i wiedzy o tych firmach i ich produktach, i polecamy je tylko wtedy, gdy są naprawdę przydatne, a nie ze względu na prowizje, które możemy otrzymać. Nie wydawaj pieniędzy na te produkty, jeśli nie wierzysz, że pomogą Ci one osiągnąć Twoje cele.