eToro przejmuje platformę zarządzania portfelem Bullsheet

Serwis społecznościowy eToro przejął Bullsheet, dostawcę narzędzi do zarządzania portfelem, przeznaczonych wyłącznie dla użytkowników eToro. Portugalscy kuzyni Filipe Somer i João Ramalho Carlos dołączyli do platformy eToro jako użytkownicy w 2020 roku. Dwanaście miesięcy później uruchomili Bullsheet wyłącznie dla użytkowników eToro. Bullsheet oferuje narzędzia do zarządzania portfelem, które pozwalają użytkownikom eToro analizować dywersyfikację ich portfeli, a także zestaw innych narzędzi opracowanych specjalnie dla użytkowników eToro.

Jak Bullsheet zostanie zintegrowany z eToro?

  • Jako część swojego zaangażowania w poprawę doświadczenia użytkowników, eToro pracuje nad integracją oferty Bullsheet z platformą eToro, a João i Filipe dołączyli do zespołu rozwoju produktów eToro.
  • Będą one wspierać cel eToro, jakim jest włączanie opinii i próśb użytkowników do oferty produktowej.
  • Kalendarz już działa, a najpopularniejsza funkcja – możliwość monitorowania portfela na eToro poza godzinami pracy – zostanie udostępniona wkrótce.
  • Wkrótce pojawi się również zaawansowana funkcja “wiadomości”, która tworzy spersonalizowany kanał informacyjny na podstawie aktywów w Twoim portfelu eToro.

O Bullsheet

bulsheet założyciele i logo
Source: tech.eu

“Historia Bullsheet jest doskonałym przykładem talentu i pasji globalnej społeczności eToro. To jest mądrość tłumu w pracy” – skomentował Yoni Asiya, współzałożyciel i dyrektor generalny eToro. “Wierzymy, że wspólna wiedza to potęga, a inwestując w grupie, osiągamy lepsze wyniki i odnosimy większe sukcesy. João i Filipe podzielają tę etykę.

Stworzyli Bullsheet, aby dzielić się z innymi użytkownikami narzędziami, które opracowali jako użytkownicy eToro. Cieszymy się, że możemy powitać ich w zespole eToro, gdzie wniosą duży wkład w nasz ciągły rozwój produktów.” Jako część swojego zaangażowania w poprawę doświadczenia użytkownika, eToro pracuje nad integracją oferty Bullsheet z platformą eToro, a Joao i Filipe dołączyli do zespołu rozwoju produktu eToro.

Będą one wspierać cel eToro, jakim jest uwzględnianie opinii i próśb użytkowników w oferowanych produktach. Kalendarz już działa, a najpopularniejsza funkcja – możliwość monitorowania portfela na eToro poza godzinami pracy – zostanie udostępniona wkrótce. Wkrótce pojawi się również ulepszona funkcja “wiadomości”, która tworzy własny kanał informacyjny na podstawie aktywów w Twoim portfelu eToro.

Filipe Sommer, współzałożyciel Bullsheet, powiedział: “Joao i ja dołączyliśmy do eToro, aby być częścią społeczności. To właśnie nastawienie eToro na współpracę, w tym możliwość kopiowania innych inwestorów, przyciągnęło nas do tej platformy. eToro dało nam możliwość kontaktu z milionami inwestorów na całym świecie. Wszyscy mamy ten sam cel – chcemy dowiedzieć się więcej o rynkach finansowych i wspólnie stać się lepszymi inwestorami” João Ramalho Carlos, współzałożyciel Bullsheet, dodaje: “Misją eToro jest dostarczanie użytkownikom narzędzi, których potrzebują, aby rozwijać swoją wiedzę i bogactwo w ramach globalnej społeczności. Cieszymy się, że możemy odegrać naszą rolę w zapewnieniu, że eToro utrzyma swoją reputację jako dostawca innowacyjnych narzędzi, które pomagają inwestorom detalicznym.”

O eToro

eToro to sieć społecznościowa, która umożliwia ludziom poszerzanie wiedzy i powiększanie majątku w ramach globalnej społeczności inwestorów. eToro powstało w 2007 roku z myślą o otwarciu światowych rynków, aby każdy mógł handlować i inwestować w łatwy i przejrzysty sposób.

Dziś eToro jest portalem społecznościowym dla inwestorów i globalną społecznością ponad 30 milionów zarejestrowanych użytkowników, którzy dzielą się swoimi strategiami inwestycyjnymi. Dzięki prostocie platformy użytkownicy mogą łatwo kupować, posiadać i sprzedawać aktywa, monitorować swój portfel w czasie rzeczywistym i dokonywać transakcji, kiedy tylko chcą.

Marcin Woźniak

dla autora Marcin Woźniak

Marcin po raz pierwszy usłyszał o blockchainie i bitcoinie w 2018 roku i od razu się w nie wciągnął. Uwielbia wszystko, co ma związek z innowacjami technologicznymi i cyfryzacją finansów. Marcin jest podekscytowany tym, jak blockchain zmieni świat i nie może się doczekać, aby stać się jego częścią!

Leave a Comment