eToro opinie, recenzje, taksówki, funkcje, wady i zalety

Jeśli szukasz recenzji, eToro opinie i szczegółowej oceny, to trafiłeś we właściwe miejsce. Po dokładnym przetestowaniu eToro, poniżej przedstawiamy naszą recenzję i opinie.

Platforma eToro umożliwia inwestorom oglądanie, śledzenie i kopiowanie najlepszych transakcji w sieci w czasie rzeczywistym. Platforma pozwala również użytkownikom na wzajemną interakcję i omawianie strategii inwestycyjnych, co sprawia, że jest to świetne miejsce dla początkujących z niewielkim lub żadnym doświadczeniem, aby zapoznać się z handlem kryptowalutami.

Co nam się podoba w eToro

 • Umiejętność kopiowania czołowych marketerów
 • Bezproblemowe transakcje z bułgarskimi kontami bankowymi i kartami
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs
 • Szybkość i łatwość, z jaką można kupić kryptowalutę
 • Niskie opłaty za transakcje i wypłaty

Co nam się nie podoba w eToro

 • Nie nadaje się dla zaawansowanych traderów, którzy korzystają z analizy technicznej

Dla kogo przeznaczone jest eToro?

 • Początkujący traderzy, którzy chcą korzystać z funkcji Copy Trading
 • Inwestorzy, którzy chcą kupować i przechowywać kryptowaluty
 • Doświadczeni traderzy, którzy chcą zarabiać na swoich umiejętnościach poprzez zdobywanie zwolenników

eToro-Icon

Ocena:

9.5

Maks. dźwignia 2:1 CFDs, 1:1 Kryptowaluty
Opłaty depozytowe Darmowy; minimalna wpłata 50 USD
Opłaty transakcyjne Spread 1%
Licencje FCA 7973792 + AFSL #491139 + CySEC 109/10,
Kryptowaluty 43+ BTC-Coin-IconETH-Coin-IconMIOTA-IconBCH-IconRipple-IconDASH-IconADA-Coin-IconEOS-IconLTC-IconNEO-IconXLM-IconZEC-IconEthereum-Classic-IconBNB-Icon
Metody płatności PayPal, karta debetowa/kredytowa, Skrill, Neteller, przelew bankowy SEPA, UnionPay, Yandex, WebMoney
Liczba użytkowników 25.000.000+

Bezpieczeństwo

Opłaty

Wybór kryptowalutRejestracja »

68% prywatnych rachunków CFD traci pieniądze.


O eToro

eToro to firma handlowa i brokerska zajmująca się handlem społecznościowym na wielu rynkach, której biura są zarejestrowane na Cyprze, w Izraelu i w Wielkiej Brytanii. Firma została założona w 2007 roku przez braci Yoni Asiya i Ronena Asiya wraz z Davidem Ringiem. Szybko stał się “wiodącą na świecie siecią społecznościową dla handlu”.

Firma ta jest globalną firmą handlową, która specjalizuje się w handlu społecznościowym i umożliwia klientom handel prawdziwymi akcjami i kryptowalutami, a także kontraktami na różnice w różnych klasach aktywów.

Testowana przez nas platforma etoro posiada wszystkie niezbędne licencje do działania w UE, z których najważniejsze to regulacje CySEC i FCA.

Większość brokerów nie pozwala na zakup fizycznej kryptowaluty – zamiast tego musisz kupić produkt zwany CFD (contract for difference).

Tak jest w przypadku etoro, ale z jedną istotną różnicą – zapewnia on portfel eToroX do przechowywania prawdziwej kryptowaluty.

Social Trading

Najbardziej atrakcyjnym elementem jest handel społecznościowy, który można opisać jako kupowanie i sprzedawanie towarów z pomocą przyjaciół.

W świecie inwestowania online istnieje na przykład wiele serwisów społecznościowych podobnych do Facebooka czy Twittera. eToro jest wyjątkowe, ponieważ możesz komunikować się z innymi użytkownikami platformy poprzez posty, komentarze i polubienia. W ten sposób możesz dyskutować o pomysłach inwestycyjnych ze swoimi znajomymi inwestorami bez konieczności opuszczania strony. Na platformie jest zarejestrowanych ponad 25 milionów użytkowników, co stawia ją na pierwszym miejscu wśród wszystkich giełd i platform.

Dostępne aktywa handlowe w eToro

Kryptowaluty (CFD) 76
Akcje 3000+
ETF 250+
Indeksy 16
Forex 49
Symbole handlowe ogółem 3300+

Kryptowaluty

eToro to jedno z najlepszych miejsc do zakupu aktywów kryptowalutowych. Platforma oferuje ponad 76 tokenów kryptowalutowych, a nowe są regularnie dodawane.

Dostępne są wiodące tokeny, takie jak BTC, ETH, BNB, XRP, ADA, SOL, a także popularne tokeny meme, takie jak DOGE i SHIB.

eToro wymaga minimalnej transakcji w wysokości 10 dolarów. Na przykład, jeśli BTC handluje za 1000 dolarów, a użytkownik inwestuje 10 dolarów, oznacza to, że będzie właścicielem 0,01 tokena BTC. Jest to szczególnie przydatne dla inwestorów, którzy chcą kupić kryptowaluty z niewielkim kapitałem początkowym.

Po spełnieniu żądania eToro, tokeny są automatycznie dodawane do portfela użytkownika. Ponadto, gdy użytkownik chce je wycofać, może to zrobić w ciągu kilku sekund.

Dodatkowo platforma oferuje osobny portfel eToro na kryptowaluty, który przedstawimy w dalszej części artykułu.

Akcje

eToro oferuje szeroką gamę akcji, liczącą około 3000 symboli.

Należy wspomnieć, że akcje na wszystkich rynkach eToro są pozbawione prowizji.

Jeśli szukasz pomysłów na to, jakie akcje kupić, pomogą Ci różne filtry na pulpicie. Na przykład, inwestorzy mogą wyszukiwać akcje według rodzaju branży.

eToro prezentuje również, które akcje miały największe wzrosty i spadki cen w ciągu ostatnich 24 godzin.

ETF

Exchange-traded funds (ETF) stały się w ostatnich latach coraz bardziej popularne wśród inwestorów detalicznych – i nie bez powodu. Zapewniają one łatwy i bezpośredni sposób uzyskania ekspozycji na szeroki zakres aktywów finansowych, obejmujących towary, obligacje, akcje, a nawet nieruchomości. Handel ETF-ami jest lepszy od korzystania z funduszy inwestycyjnych, ponieważ nie nakładają one tych samych opłat handlowych i wskaźników kosztów, a jednocześnie zapewniają możliwość otwierania i zamykania pozycji wiele razy dziennie, tak jak w przypadku handlu akcjami.

Z naszego badania eToro wynika, że broker jest również silny w sektorze ETF. Na platformie znajdują się popularne ETF-y oferowane przez iShares, Vanguard i ponad 250 innych.

Dostępne jest wszystko, od S&P 500 do akcji dywidendowych, metali szlachetnych i innych. Minimalna wielkość transakcji ETF na eToro to tylko 10$, niezależnie od jego ceny. eToro nie pobiera prowizji za pozycje w ETF.

Poszerzanie ekspozycji dzięki indeksom

Indeksy są doskonałym sposobem na inwestowanie w ogólne ruchy na rynku akcji, z elastycznością zarządzania ekspozycją według własnego uznania.

Nie można inwestować bezpośrednio w indeksy, ale można skorzystać z ich ruchów cenowych poprzez handel produktami finansowymi, które odzwierciedlają ich wyniki, takimi jak kontrakty na różnice kursowe (CFD).

W eToro handel indeksami jest łatwy, a inwestorzy mają możliwość handlowania szeroką gamą głównych indeksów giełdowych.

Towary

Handel towarami jest łatwy na eToro. Platforma eToro jest łatwa w użyciu i pozwala handlowcom i inwestorom handlować szeroką gamą towarów.

Istnieje wiele sposobów na handel towarami.
Jednak jednym z najłatwiejszych sposobów są kontrakty na różnice kursowe (CFD).

CFD to instrumenty finansowe, które oferują inwestorom możliwość czerpania zysków z ruchów cenowych papierów wartościowych bez faktycznego posiadania papierów bazowych.

eToro – Opłaty i prowizje

Spread na eToro

eToro stosuje powszechnie akceptowaną metodologię spreadów. Różnica między ceną kupna i sprzedaży danego składnika aktywów jest nazywana spreadem. pod tym względem eToro jest bardzo konkurencyjne w stosunku do innych platform transakcyjnych. Przy handlu wszystkimi kryptowalutami dostępnymi na platformie, spread jest stały i wynosi 1%

Opłaty ogólne

 • Wpłata kartą: bez opłat
 • Kupno bitcoinów: 1% spread
 • Przelew BTC do portfela eToro: 0.5%; opłata minimalna $1; opłata maksymalna $50
 • Wypłata: 5$
 • Opłata po 12 miesiącach nieaktywności: 10$ za miesiąc

Metody płatności na eToro

Możesz dokonać wpłaty za pomocą różnych e-portfeli, takich jak PayPal, Skrill, Neteller, Webmoney i innych. Aby umożliwić dokonywanie wpłat za pomocą e-portfeli, może być konieczne początkowe dokonanie wpłaty za pomocą karty. Możliwy jest także przelew bankowy, ale może on trwać nawet tydzień lub dłużej. Pozostałe metody działają natychmiastowo. Dostępne:

 • Karta debetowa i kredytowa Visa lub MasterCard
 • Paypal
 • Skrill
 • Neteller
 • Yandex
 • Webmoney

VISA MasterCard maestro PayPalSkrill Neteller

Główną zaletą jest dostępność systemu PayPal do wpłacania i wypłacania środków. To odróżnia eToro od większości brokerów, którzy najczęściej nie oferują tej opcji płatności.

Minimalna kwota depozytu

Minimalna kwota transakcji na eToro wynosi 10 USD, a minimalny depozyt to 50 USD, jeśli jest dokonywany za pomocą karty debetowej lub linku do konta bankowego. Firma oferuje możliwość inwestowania w akcje ułamkowe, co oznacza, że można kupić ułamek akcji za dowolną kwotę powyżej 10 USD.

Wypłata z eToro: czas i opłaty

Czas wypłaty na eToro zależy od metody płatności, na którą wypłacasz kwotę. Według oficjalnej strony etoro.com, przybliżony czas dla każdej metody płatności jest inny.

W przypadku kart debetowych i kredytowych czas oczekiwania wynosi do 10 dni. Maksymalny czas oczekiwania jest taki sam dla przelewów bankowych. Wypłaty do e-portfeli takich jak Paypal i Skrill trwają do 2 dni.

Z naszego doświadczenia wynika jednak, że czas wypłaty środków jest zazwyczaj znacznie krótszy. Szczególnie w przypadku kart Visa, MasterCard i e-portfeli.

Opłata za wypłatę z eToro jest stała i wynosi $5.

Jak działa rejestracja w eToro?

Zarejestruj się wpisując swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, wybierając hasło i klikając przycisk Utwórz konto. Otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do potwierdzenia rejestracji. Po kliknięciu na link zaloguj się, używając podanej nazwy użytkownika i hasła, aby uzyskać dostęp do platformy. Zaleca się, abyś potwierdził swoje konto w ciągu 14 dni. Wszystkie dokumenty potrzebne do pełnego potwierdzenia konta to:

 • Ważny dokument tożsamości (paszport, dowód osobisty itp.)
 • Ważny dowód adresu (wyciąg z banku, rachunki za media)

etoro opinie - Jak działa rejestracja

Uzupełnienie profilu etoro

Po pierwsze, aby usunąć limit depozytu, będziesz musiał odpowiedzieć na kilka pytań (jest to standardowa procedura dla wszystkich platform, a Twoje dane osobowe będą chronione). Kliknij przycisk “Ukończ edycję profilu” i postępuj zgodnie z instrukcją.

Wpłata środków

Przycisk “Zasil konto” przeniesie Cię do długiej listy metod płatności dostępnych na licencjonowanej platformie. Przelew bankowy może potrwać kilka dni, ale inne metody w większości przypadków działają natychmiast. Wpisz kwotę, którą chcesz wpłacić (minimum to 50 USD), a następnie potwierdź transakcję.

etoro opinie - metoda płatności

Kupno bitcoina lub innej kryptowaluty

Aby zakupić bitcoiny, ethereum lub inne kryptowaluty za pomocą już zdeponowanego salda, przejdź do zakładki Rynki handlowe i wybierz pożądaną walutę z menu Kryptowaluty. Następnie wybierz KUP i wprowadź liczbę jednostek bitcoinów, którymi chcesz handlować. Na koniec musisz nacisnąć przycisk “Otwórz transakcję”.

etoro opinie - kup bitcoin

Po przejściu przez te kroki jesteś teraz częścią rewolucji blockchain. Jeśli uznasz, że nadszedł właściwy czas, możesz zamknąć i ponownie otworzyć pozycję w wybranym aktywie. Na platformie możesz korzystać z mnożnika (dźwigni) 2:1. Na przykład przy pozycji o wartości 600$, efektywnie uczestniczysz w programie z kwotą 1200$. Dzięki tej opcji, kiedy cena wzrasta, potencjalne zyski zostają pomnożone x2. Bądź jednak bardzo ostrożny z tym narzędziem, ponieważ kiedy cena spada, twoje straty są również mnożone przez dwa.
<

Jak przenieść kryptowalutę do portfela?

Obsługiwane kryptowaluty możesz pobrać z platformy transakcyjnej eToro do zewnętrznego portfela za pośrednictwem eToro Money, czyli aplikacji mobilnej dostępnej dla urządzeń z systemem iOS i Android. Twoja nazwa użytkownika i hasło do aplikacji eToro Money będą zgodne z danymi logowania do Twojego rachunku handlowego. Po zainstalowaniu i zalogowaniu się do aplikacji eToro Money, w oknie “Edytuj transakcję” odpowiedniej transakcji na platformie transakcyjnej eToro pojawi się opcja przeniesienia transakcji kryptowalutowych do portfela kryptowalutowego. * W przeciwieństwie do innych platform, eToro pozwala na transfer kryptowalut tylko w jednym kierunku. Wszelkie aktywa przeniesione z portfela na platformę eToro nie mogą być przeniesione z powrotem. * Musisz odczekać 60 dni, aby móc przelać środki z konta do portfela. Rozpatrzenie zlecenia transferu przez eToro może zająć do pięciu dni roboczych.

eToro opinie – recenzuje portfel eToroX

eToro stara się uczynić inwestowanie bardziej dostępnym dla wszystkich. Jednym ze sposobów, w jaki firma ogłosiła, że zamierza to osiągnąć, jest tokenizacja wszystkich aktywów, a pierwszym krokiem w tym kierunku są kryptowaluty.

W tym miejscu pojawia się portfel eToro, który zapewnia użytkownikom aplikacji bezpieczne miejsce do przechowywania kryptowalut.

Korzystanie z portfela eToroX obejmuje następujące czynności:

 • Przelewaj kryptowaluty, takie jak Bitcoin, z platformy transakcyjnej eToro
 • Wysyłanie i odbieranie kryptowalut do i z innych portfeli

Konwersja z jednej kryptowaluty na drugą (np. BTC na ETH) Zwróć uwagę: Portfel eToro obsługuje ponad 120 różnych kryptowalut i ma funkcję konwersji w aplikacji, która może przetworzyć do 500 różnych kombinacji kryptowalut.

W jakich krajach dostępne jest eToro?

Być może słyszałeś, że eToro jest zakazane w wielu krajach. Firma nie zezwala inwestorom z długiej listy krajów na otwieranie rachunków handlowych.

Niektóre z krajów, w których nie można nawet zarejestrować się na stronie eToro, to Kanada, Hong Kong, Islandia, Portugalia i Turcja.

Lista krajów, w których działa eToro:

Australia, Andora, Angola, Austria, Argentyna, Azerbejdżan, Bangladesz, Bahrajn, Belize, Boliwia, Brazylia, Bułgaria, Ekwador, Egipt, Erytrea, Estonia, Niemcy, Gwadelupa, Gibraltar, Dania, Dominikana, Gruzja, Erytrea, Indie, Irlandia, Włochy, Hiszpania, Wietnam, Chile, Kolumbia, Czechy, Finlandia, Francja, Węgry, Kazachstan, Kenia, Kuwejt, Madagaskar, Makau, Meksyk, Monako, Holandia, Nowa Zelandia, Nigeria, Norwegia, Oman, Polska, Rumunia, Rosja, Arabia Saudyjska, Senegal, Słowacja, Szwajcaria, Tajlandia i Ukraina.

Copy Trader na eToro – co to jest i czy może być opłacalne?

Innym ciekawym i innowacyjnym narzędziem, które zdobyło popularność w firmie, jest Copy Trading. Pozwala użytkownikom na kopiowanie transakcji innych skutecznych traderów.

Jak działa Copy Trader w eToro?

Najlepsi traderzy z doświadczeniem na tej platformie ujawniają swoje metody handlowe i portfolio kryptowalut z wyprzedzeniem, aby nowicjusze mogli się od nich uczyć.

Copy Trading na eToro

pozwala ci kopiować i automatycznie handlować na podstawie ruchów innych traderów.

funkcja “Copy Trader” jest dostępna w menu, gdzie zobaczysz listę traderów i ich roczną historię zysków.

Wybierasz inwestora, którego chcesz skopiować, i jednym kliknięciem możesz rozpocząć automatyczne odzwierciedlanie jego pozycji (z możliwością ustawienia poziomu stop-loss). W ten sposób ograniczasz swoje potencjalne straty.

Minimalna kwota do skopiowania dla jednego użytkownika wynosi 200 USD, a maksymalna 500 000 USD. W tym samym czasie można skopiować do 100 traderów. Użytkownicy mają dostęp do milionów portfeli traderów, statystyk i ocen ryzyka, nawet jeśli nie korzystają z CopyPortfolios.

Czym jest Akademia eToro?

Niezależnie od tego, czy jesteś zupełnie początkującym, doświadczonym inwestorem, czy czymś pomiędzy, akademia handlowa eToro może pomóc Ci pogłębić zrozumienie rynków i rozwinąć Twoje umiejętności inwestycyjne.

 • Kursy. Strategie i metody inwestowania w akcje, ETF-y i nie tylko
 • Filmy: zbiór filmów edukacyjnych, w tym samouczki krok po kroku i nagrane webinaria finansowe
 • Wideo: na żywo z ekspertami eToro możesz uzyskać dogłębne spojrzenie i analizę rynków globalnych, w tym najnowszych trendów, nadchodzących wydarzeń napędzających rynek i potencjalnych możliwości inwestycyjnych
 • Podcasty: najnowsze wiadomości finansowe i spostrzeżenia ekspertów w zabawnym i rozrywkowym formacie
 • Przewodniki: dla tych, którzy chcą zagłębić się w różne tematy inwestycyjne, profesjonalne przewodniki eToro odpowiadają na najważniejsze pytania

Zauważ, że w tej chwili Akademia eToro jest dostępna w języku angielskim.

Obsługa klienta eToro

Kiedy kontaktujesz się z brokerem, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym inwestorem, czy doświadczonym traderem, będziesz szukał szybkiej i naprawdę pomocnej obsługi klienta. Te cechy z kolei będą zależały od zakresu dostępnych kanałów i trafności ich odpowiedzi.

Aby pomóc Ci zrozumieć, czego powinieneś oczekiwać od obsługi klienta eToro, zebraliśmy następujące informacje, które musisz znać.

W teorii obsługa klienta eToro jest dostępna we wszystkich 21 językach oferowanych przez internetowe i mobilne platformy handlowe. Przetestowaliśmy tylko obsługę klienta w języku angielskim, ponieważ język angielski nie jest jeszcze dostępny, ale ma być.

Możesz skontaktować się z obsługą klienta eToro poprzez internetowy system biletowy. Kiedy testowaliśmy go z kilkoma podstawowymi pytaniami, zwykle otrzymywaliśmy odpowiedzi w ciągu 48 godzin. Z drugiej strony, otrzymaliśmy informacje zwrotne od użytkowników, że eToro często potrzebuje nawet 14 dni na odpowiedź w bardziej skomplikowanych sprawach, co naszym zdaniem jest wyjątkowo długim czasem i niskim pod tym względem poziomem obsługi.

Czat na żywo jest obecnie dostępny tylko dla członków. Najniższym poziomem członkostwa w eToro Club jest Silver, który można osiągnąć, jeśli ktoś ma więcej niż $5,000 equity na swoim koncie.

Dostępne kanały serwisowe

Jednym z najważniejszych elementów dobrze funkcjonującej obsługi klienta jest liczba kanałów, przez które użytkownik może szukać pomocy. Zazwyczaj im więcej jest platform komunikacyjnych, tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś odpowie na Twoje pytania w odpowiednim czasie.

Z eToro można się skontaktować w następujący sposób:

 • email

eToro nie jest dostępne 24/7, więc pamiętaj o tym, zanim zwrócisz się o pomoc w sprawie pytania, które wymaga natychmiastowej odpowiedzi.

Jakość obsługi klienta w eToro

Określamy jakość obsługi klienta brokera na podstawie szybkości odpowiedzi (np. jeśli odpowiadają w ciągu kilku minut, to jest to uważane za szybkie, ale jeśli każą ci długo czekać, to jest to uważane za słabą szybkość odpowiedzi) i trafności odpowiedzi (tj. czy dobrze rozumieją, o co pytasz; czy dają jasną odpowiedź na twoje pytania lub niejednoznaczną odpowiedź, która wymaga dalszego wyjaśnienia).

Szybkość reakcji w eToro

eToro odpowiada na Twój e-mail w krótkim czasie, zazwyczaj w ciągu jednego dnia.

Trafność odpowiedzi w eToro

Poprzez e-mail, eToro dostarcza Ci wszystkich odpowiedzi na Twoje pytania, odsyłając Ci szczegółowe i jasne podsumowanie.

Regulamin i licencje eToro

Licencja Unii Europejskiej

eToro (Europe) Ltd. jest regulowana przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC) i posiada transgraniczną licencję od CySEC na oferowanie swoich usług w krajach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego i poza nim.

eToro (Europe) Ltd jest zarejestrowany w De Nederlandsche Bank N.V. (DNB) jako dostawca usług kryptowalutowych. DNB nadzoruje zgodność eToro (Europe) Ltd z ustawą o zapobieganiu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu oraz ustawą o sankcjach z 1977 r. eToro (Europe) Ltd nie podlega nadzorowi ostrożnościowemu DNB ani nadzorowi nad prowadzeniem działalności przez AFM. Oznacza to, że nie ma nadzoru nad wymogami finansowymi lub ryzykiem biznesowym dla usług kryptowalutowych i nie ma specjalnej ochrony finansowej dla użytkowników.

Licencja brytyjska

eToro (UK) Ltd. jest regulowana przez Financial Conduct Authority (FCA) i posiada transgraniczną licencję FCA na oferowanie swoich usług w krajach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego, aby uzyskać szczegółową listę krajów i autoryzacji.

Licencja dla USA

eToro USA LLC jest zarejestrowana w FinCEN jako firma świadcząca usługi pieniężne.
eToro USA Securities Inc jest członkiem FINRA (www.finra.org) i SIPC (www.SIPC.org).

eToro opinie – podsumowanie

Ten przegląd eToro stwierdził, że dla inwestorów kryptowalutowych, którzy chcą odzwierciedlać ruchy poważnych handlowców kryptowalutowych, platforma inwestowania społecznego eToro jest atrakcyjną propozycją. Z ponad 70 kryptowalutami dostępnymi do zakupu, eToro ma większy wybór niż niektórzy inni brokerzy. Dodanie akcji i wyboru ETF-ów w 2022 roku sprawia, że broker jest bardziej kompletnym wyborem dla inwestorów szukających inwestycji w wiele aktywów.
eToro to platforma transakcyjna brokera forex, która zapewnia dwie główne korzyści: handel społecznościowy i możliwości copy tradera.
Statystyki i informacje, które eToro dostarcza dla każdego inwestora są intrygujące, ale wolelibyśmy, aby były bardziej przejrzyste w wyświetlaniu salda każdego użytkownika i wielkości transakcji. Na przykład zysk w wysokości 10 dolarów można uznać za 100% zwrot z kapitału wynoszącego zaledwie 10 dolarów.

eToro jest odpowiednie dla trzech typów użytkowników:

 • Doświadczeni traderzy, którzy chcą zarabiać na swoich umiejętnościach i zdobywać zwolenników
 • Nowi traderzy, którzy chcą kopiować czyjeś transakcje
 • Inwestorzy, którzy chcą “hodlkryptowalutami bez wiedzy technicznej, aby przechowywać swoje aktywa w portfelu sprzętowym

Kiedy już wiesz, jakie są funkcje, opłaty i specyfika etoro, możesz teraz użyć etoro opinie, aby zdecydować, czy strona jest odpowiednia dla twoich potrzeb.

Jeśli zaliczasz się do którejś z tych grup, to może być dobry pomysł, by skorzystać z usług eToro.


eToro-Icon


eToro-Icon

Ocena:

9.5

Maks. dźwignia 2:1 CFDs, 1:1 Kryptowaluty
Opłaty depozytowe Darmowy; minimalna wpłata 50 USD
Opłaty transakcyjne Spread 1%
Licencje FCA 7973792 + AFSL #491139 + CySEC 109/10,
Kryptowaluty 43+ BTC-Coin-IconETH-Coin-IconMIOTA-IconBCH-IconRipple-IconDASH-IconADA-Coin-IconEOS-IconLTC-IconNEO-IconXLM-IconZEC-IconEthereum-Classic-IconBNB-Icon
Metody płatności PayPal, karta debetowa/kredytowa, Skrill, Neteller, przelew bankowy SEPA, UnionPay, Yandex, WebMoney
Liczba użytkowników 25.000.000+

Bezpieczeństwo

Opłaty

Wybór kryptowalutRejestracja »

68% prywatnych rachunków CFD traci pieniądze.


 

Jak recenzujemy platformy kryptowalutowe?

Kompleksowy proces przeglądu Bitcoin Capital ocenia i szereguje platformy i firmy, które pozwalają bułgarskim klientom kupować i / lub sprzedawać kryptowaluty lub akcje. Naszym celem jest dostarczenie niezależnej oceny dostawców, aby pomóc Ci wyposażyć się w informacje, które pozwolą Ci podjąć rozsądną i świadomą decyzję o tym, który z nich najlepiej spełni Twoje potrzeby.

Zbieramy dane bezpośrednio od dostawców poprzez szczegółowe kwestionariusze oraz prowadzimy testy i obserwacje dostawców z pierwszej ręki. Odpowiedzi na pytania zawarte w kwestionariuszu, w połączeniu z wywiadami z pracownikami dostawców i praktycznymi badaniami prowadzonymi przez naszych specjalistów, zasilają nasz autorski proces oceny, w którym każdy dostawca jest oceniany pod kątem ponad 20 czynników. W efekcie końcowym otrzymujemy oceny gwiazdkowe od słabej 1 do doskonałej 10.

Oceny są zaokrąglone do najbliższej liczby całkowitej.

** eToro to wszechstronna platforma transakcyjna, na której możesz inwestować w kryptowaluty i tradycyjne akcje, a także handlować kontraktami CFD. Należy pamiętać, że kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. 78% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego dostawcy. Musisz zastanowić się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy. Wyniki z przeszłości nie muszą być wyznacznikiem przyszłego sukcesu. Wspomniana historia handlu dotyczy pięciu lat lub mniej i może nie być wystarczająca, by opierać na niej swoje decyzje inwestycyjne. Copy trading jest usługą świadczoną przez eToro (Europe) Ltd., która jest autoryzowana i regulowana przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd. Inwestowanie w aktywa kryptowalutowe nie jest regulowane w niektórych krajach UE i w Wielkiej Brytanii. Nie ma ochrony konsumentów. Twój kapitał jest zagrożony.

Dean Dec

dla autora Dean Dec

Po raz pierwszy zetknął się z kryptowalutami na początku 2017 roku i od tego czasu jest zafascynowany technologią i możliwymi globalnymi problemami, które może rozwiązać. Rewolucyjny potencjał technologii blockchain ekscytował go i przyczynił się do jego zawodowego skupienia na digitalizacji i bitcoinie.