CoinLoan opinie i recenzja – zayemi i depozyty w kryptowalutach

CoinLoan został założony w 2017 r. i jest dobrze znaną platformą pożyczek P2P z siedzibą w Estonii. Platforma ta oferuje użytkownikom bardzo dobre oprocentowanie pożyczek, a jednocześnie najlepsze stałe oprocentowanie dla tych, którzy chcieliby uzyskać pasywny dochód online. Zgodnie z naszą recenzją CoinLoan, ICO CoinLoan został uruchomiony na początku 2017 roku w celu zebrania funduszy na jego rozwój.

Platforma ta umożliwia użytkownikom pożyczanie środków zarówno na krótki, jak i na długi okres. Okres kredytowania waha się od 30 dni do 3 lat. W zależności od długości okresu kredytowania użytkownicy muszą płacić odsetki od pożyczonych środków, podobnie jak w przypadku każdego innego pożyczkodawcy.

Co to jest CoinLoan?

CoinLoan to jedna z najbezpieczniejszych platform pożyczek kryptowalutowych, która obsługuje zarówno pożyczkobiorców, jak i pożyczkodawców. Jeśli użytkownik chce pożyczyć pieniądze, platforma ta działa podobnie jak każdy inny podmiot udzielający pożyczek. Inwestor musi wykorzystać swoje waluty fiat lub kryptowaluty jako zabezpieczenie.

Ponadto, jeśli wykorzystają tokeny CoinLoan (CLT), mogą uzyskać wyższe zyski. Użytkownik może pożyczyć do 70% swoich środków w fiatach lub kryptowalutach w formie pożyczki do wartości. Korzystając z platformy CoinLoan, użytkownicy mogą kupować, wymieniać i sprzedawać aktywa. Platforma ta obsługuje transfery akcji za pośrednictwem SEPA, SWIFT, MasterCard, Visa, AdvCash oraz przelewy bankowe.

Jak działa CoinLoan?

coin loan opinie - featured image

CoinLoan, licencjonowany przez Estoński Urząd Finansowy, cieszy się dobrą reputacją i posiada polisę ubezpieczeniową w Lloyd’s na kwotę 200 milionów dolarów. CoinLoan świadczy kluczowe usługi finansowe, takie jak pożyczki w walutach fiat i kryptowalutach, oprocentowanie depozytów, a nawet giełdy kryptowalut.

CoinLoan działa w ponad 150 krajach na całym świecie, w tym w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i niektórych głównych krajach europejskich. Zgodnie z naszą recenzją CoinLoan, CoinLoan obsługuje ponad 15 walut cyfrowych dla natychmiastowych pożyczek lub wymiany kryptowalut. Ponadto użytkownicy mogą wypłacać i wpłacać swoje waluty za pomocą zwykłych opcji płatności oferowanych w celu uzyskania dostępu do funkcji platformy. Użytkownik musi przejść przez proces KYC, który może zostać zakończony w ciągu kilku minut.

Użytkownicy muszą zarejestrować się na platformie CoinLoan i wpłacić kryptowalutę lub walutę fiat na swoje oprocentowane konta. Za pośrednictwem tego konta co miesiąc będą otrzymywać płatności odsetkowe. Środki te są wykorzystywane przez CoinLoan do udzielania pożyczek pożyczkobiorcom. Kredytobiorcy wykorzystują swoje salda w kryptowalutach do zabezpieczenia kredytu. Gdy pożyczka zostanie spłacona, pożyczkobiorca otrzymuje z powrotem swoją wcześniej zastawioną kryptowalutę. CoinLoan jest regulowany i licencjonowany przez kilka organów, w tym FATCA FFI, FinCEN MSB, licencję instytucji finansowej MTR i licencję portfela waluty wirtualnej MTR.

CoinLoan – wady i zalety

Pożyczki pod zastaw kryptowalut oferowane przez CoinLoan

CoinLoan oferuje różne rodzaje pożyczek, niektóre z nich to pożyczki z kryptowaluty na fiat, z fiat na kryptowalutę lub z kryptowaluty na kryptowalutę. Kredyty te są oferowane z kilkoma unikalnymi cechami, takimi jak elastyczny plan spłaty, brak blokady i brak sprawdzania historii kredytowej. CoinLoan to platforma pożyczek kryptowalutowych, która umożliwia zaciąganie pożyczek zabezpieczonych kryptowalutami i zarabianie na odsetkach od posiadanych aktywów.

Pożyczka CoinLoan to nazwa szeregu opcji pożyczkowych dostępnych w CoinLoan. Oferuje wysoce spersonalizowane narzędzia, które umożliwiają udzielanie kredytów zabezpieczonych kryptowalutami zarówno w walutach fiat, jak i cyfrowych. CoinLoan to platforma umożliwiająca udzielanie bezpiecznych i legalnych pożyczek; nie wymaga od użytkowników posiadania historii kredytowej, a jeśli zaoferują oni aktywa stanowiące zabezpieczenie spłaty pożyczki, jest to wystarczające zabezpieczenie pożyczki.

Okres kredytowania wynosi od 30 dni do 3 lat, a kredytobiorca może zobowiązać się do wcześniejszej spłaty kredytu bez ponoszenia kosztów. Musi on spłacić pozostałą część kredytu przy użyciu wybranego przez siebie składnika majątku lub składnika użytego jako zabezpieczenie. Jeśli chodzi o stopy procentowe, ostateczny poziom ustala się na podstawie wskaźnika LTV (loan-to-value). Jeśli konsument przedstawi wyższe zabezpieczenie, otrzymuje lepsze warunki. Ponadto po uzyskaniu kredytu konsument może zwiększyć warunki dotyczące kwoty zabezpieczenia. W ten sposób konsument może bez problemu pokryć koszty odsetek od kredytu.

Pożyczki stablecoins z CoinLoan

Lista kredytów oferowanych na platformie Stable Coins, w momencie pisania tego tekstu. Stabilne pożyczki w monetach z CoinLoan

Pożyczki Fiat z CoinLoan

Lista kredytów oferowanych w walutach fiat na platformie, w momencie pisania tego artykułu. pożyczki fiat z CoinLoan

Kredyty kryptowalutowe z CoinLoan

Lista pożyczek kryptowalutowych oferowanych na platformie, w momencie pisania artykułu. pożyczki kryptowalutowe z Coinloan

Konto odsetkowe w CoinLoan

CoinLoan umożliwia użytkownikom zarabianie na odsetkach składanych, gdy wpłacają środki na swoje konto konto CoinLoan. Konto odsetkowe jest jedną z najważniejszych opcji dostępnych na platformie, która oferuje bardziej lukratywne funkcje. Oferuje stałe oprocentowanie do 12,3% APY dla depozytów w EUR lub w stablecoins. Konto oprocentowane jest jedną z najbardziej korzystnych funkcji oferowanych użytkownikom w porównaniu z tradycyjnymi metodami bankowymi. Mówiąc prościej, użytkownik może wycofać swoje aktywa w dowolnym momencie bez ponoszenia kar. Konsumentom oferuje się dzienne oprocentowanie i jest to elastyczne narzędzie, które bezpiecznie zwiększa oszczędności, a jednocześnie konsument ma pełny dostęp do swoich środków.

Opinie o CoinLoan – podsumowanie

Podsumowując, CoinLoan to niezawodna platforma do udzielania pożyczek kryptowalutowych, a użytkownicy mogą zarabiać na odsetkach od swoich aktywów kryptowalutowych. Platforma ta jest oficjalnie regulowana i licencjonowana oraz zapewnia doskonałe funkcje, takie jak najwyższej klasy zabezpieczenia i doskonała obsługa klienta dla swoich użytkowników. CoinLoan rośnie wykładniczo na rynku kryptowalut, oferując kilka interesujących funkcji, takich jak wsparcie na żywo 24×7, intuicyjny interfejs użytkownika i zaawansowana aplikacja mobilna, która pomaga użytkownikom zarządzać swoimi aktywami cyfrowymi w podróży. Ponadto CoinLoan wyróżnia się tym, że oferuje swoim inwestorom odsetki od posiadanych kryptowalut, co jest nowością nie oferowaną przez żadną inną platformę w przestrzeni kryptowalutowej.

Dean Dec

dla autora Dean Dec

Po raz pierwszy zetknął się z kryptowalutami na początku 2017 roku i od tego czasu jest zafascynowany technologią i możliwymi globalnymi problemami, które może rozwiązać. Rewolucyjny potencjał technologii blockchain ekscytował go i przyczynił się do jego zawodowego skupienia na digitalizacji i bitcoinie.